תהליך הליווי

תהליך הליווי

תהליך הלווי מתחיל בשיחה טלפונית פשוטה, בה נוצר החיבור הראשוני. במהלך השיחה או מיד לאחריו, מבררים באופן ראשוני את הצרכים והרצונות שלכם, ובודקים האם יש באפשרותנו לשפר את מצבכם. במידה ולא – ניתן להיות רגועים כי המשכנתא שיש ברשותכם, היא יעילה, ואין צורך לשנות או להחליף.

במידה ומוצאים כי יש צורך, נקבעת פגישה כדי לעדכנכם באפשרויות העומדות בפניכם. חשוב לציין, כי היועצים כולם בעלי רקע קודם וניסיון עשיר בתחום המשכנתאות, והשכלה מתקדמת מהמוסדות היוקרתיים בישראל. אנו מבינים כי הידע שצברנו לאורך השנים מעניק לנו אחריות כלפי החברה והקהילה שאנו חיים בה. לכן, בפגישה אישית אנו מבהירים מהם הנקודות החשובות אותם צריך לבחון במשכנתא, ונותנים הנחיות כלליות פשוטות ונוחות אל מנת להגיע למשכנתא אופטימאלית.

לאחר פגישה זו, אנו מקשיבים לצרכים שלכם ובונים לכם בהתאמה אישית תמהיל משכנתא יעיל וחסכוני. לכל אחד סיפור משלו ולכן ההקשבה חשובה לא פחות מהעשייה. אנו נדאג להקשיב לכם עד הסוף ולאחר מכן להתאים לכם את הפתרונות הטובים ביותר. כך אנו יודעים לאזן בין כל מרכיבי המשכנתא, ובין הצרכים שלכם.

לאחר בחינת תמהיל נכון, מתבצע מכרז ריביות מעמיק בין הבנקים השונים, ומוצאים את הבנק המתאים והחסכוני ביותר, העונה על כל הצרכים שלכם.

ההתמודדות עם הבירוקרטיה של הבנקים, והמורכבות של כל תיק, מחייבת אוזן קשבת ומתן מענה אחראי מקצועי ואמין בכל שלב. לכן אנו נותנים דגש מיוחד על השרות ומעניקים לווי צמוד עד לקבלת הכסף מהבנק.

הפריסה ארוכת השנים של המשכנתא, מחייבת אותנו לקחת אחריות ולהיות זמינים בשבילכם, תמיד. לכן אנו מתחייבים כי לאורך כל חיי המשכנתא אנו נלווה אתכם בכל שאלה, ובכל מצב. בין אם מדובר בסילוק מוקדם של המשכנתא, ובין עם מחזור שלה, אנו נייעץ מה עליכם לבצע, בצורה ברורה, שקופה ופשוטה.