משכנתא

משכנתא

ההחלטה על רכישת נכס ראשון היא תמיד החלטה הרת גורל וקשה. לא תמיד יש התאמה בין הרצון והשאיפה לבין המציאות. לא מדובר רק מבחינת מצב הכלכלי של הרוכש ומצב הנכסים בשוק, אלא בעיקר בגלל העלויות וההשקעה הכספית הכבדה הנדרשת לרכישת הנכס. קניית בית לא מסתכמת רק במציאת דירת חלומות ובהעברתה מיד אל יד אלא בשינוי סדרי חיים ופעילות כלכלית פנים משפחתית שתסתובב, מעתה ואילך, סביב הרכישה וסביב המשכנתא.

לקיחת משכנתא חדשה היא התחייבות כלכלית לשנים ארוכות, מעין הכנסת שותף נוסף לחיים הזורמים. זהו שותף שקשה מאוד להתנתק ממנו, ואין ברירה אלא להתרגל אליו. במיוחד קשה הדבר אם נוהגים, כמו זוגות צעירים רבים, בחוסר מיומנות וללא הקדשת זמן ומחשבה באשר למסלולים ולמגוון האפשרויות העומדות בפניהם. אסור להתייחס בשוויון נפש להצעות שמועלות בפניכם באשר למסלולים האפשריים השונים, הן אולי נאמרות כשורה תחתונה וכאותיות קטנות, אך שוויין שווה ערך לאלפי ולעשרות אלפי שקלים במהלך השנים הבאות.

ייעוץ משכנתאות צמוד וליווי הלווים בפגישותיהם עם נציגי הבנקים השונים הינו דבר שמומלץ מאוד לעשותו ועוד יותר מומלץ לבצע זאת עם יועצים מומחים אשר אין להם קשר ישיר לשום גורם בנקאי ולשום גוף פיננסי הקשור לנתינת המשכנתא. רק אדם אובייקטיבי, מיומן ומקצועי ינהג כלפיכם בשקיפות ראויה, בתום לב וינתב את כל היכולות והמוניטין שלו למענכם ולמען עתידכם הכלכלי בכל הקשור למשכנתא. ייעוץ משכנתא מעין זה יחסוך מכם, הזוגות המעוניינים בנכס משלהם, את כאבי הראש הכרוכים בקריאת חוזים מתישים, ריצה אחרי תשלומי אגרות, מיסים והיטלים שונים, משא ומתן על ריביות ובעיקר- לדעת כי ההתחייבות אותה לוקחים היא הטובה, המתאימה, והכדאית ביותר.

בנושא כל כך אקוטי וכל כך מרכזי בחיי כל זוג בתחילת דרכו המשותפת, אין מקום לקיצורי דרך ולתרבות של "סמוך על סמוך", כי חבל על כל שקל שייצא מכם אל הבנק. חיסכון הוא שם המשחק בכל מה שנוגע לנדל"ן ולהלוואות נדל"ן, בכך אנו מתמחים ולצורך כך אנו קיימים ופועלים.

לנגד עינינו אך ורק טובת לקוחותינו ועל ידי כך אנו יכולים להתנהל מול הגורמים השונים בצורה שקופה, אחראית ונטולת פניות. נשמח לפגוש אתכם לפגישת היכרות והכוונה ללא עלות וללא התחייבות.